Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dzień Dziecka w Dębostrowie [zdjęcia]

W sobotnie popołudnie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka na terenie rekreacyjnym przy świetlicy w Dębostrowie. Organizatorem wydarzenia była rada sołecka.

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej

na zdjęciu: jedną z atrakcji był dmuchany zamek dla dzieci

Dla najmłodszych przygotowano rozmaite atrakcje, w tym dmuchany zamek, malowanie twarzy, watę cukrową oraz poczęstunek z grilla.

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej [zdjęcia]

W sobotę, 3 czerwca na terenie sportowym w Dobrej odbył się Gminny Dzień Dziecka organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek.

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej

na zdjęciu: na uczestników czekali również bohaterowie z książek i fimmów

Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, w tym m.in. malowanie twarzy, bańki mydlane, festiwal kolorów holi, gry i konkursy.

Dzień Dziecka w Placówce Wsparcia Dziennego TPD w Policach ze Stowarzyszeniem Krok Po Kroku Police [zdjęcia]

Stowarzyszenie Krok po Kroku Police zorganizowało imprezę z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego TPD w Policach.

Dzień Dziecka w TPD

na zdjęciu: dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych dla nich grach i zabawach

Organizatorzy przygotowali animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. Uczestników wydarzenia odwiedzili motocykliście ze Stowarzyszenia „Sokół” w Policach.

Rodzinny Rajd Rowerowy malowniczymi zakątkami gminy Dobra [zdjęcia]

W sobotę, 3 czerwca w gminie Dobra odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy, w którym udział wzięło ponad 80 cyklistów.

Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej

na zdjęciu: Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej

Trasa rajdu wiodła z Dobrej do miejscowości Stolec i ponownie do Dobrej. Tempo rajdu dopasowane zostało do najmłodszych uczestników.

Pożar opon i tworzyw sztucznych w Dębostrowie

W piątek około godziny 13.00 strażacy gasili pożar poszycia lasu w miejscowości Dębostrów.

Pożar w Dębostrowie

na zdjęciu: działania gaśnicze wspomagała cysterna z wodą

Do działań skierowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Polic, strażacy ochotnicy z Tatyni, Polic oraz Trzebieży.

180 uczniów wyróżnionych podczas Gali Laureatów [zdjęcia]

W czwartek, 1 czerwca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się Powiatowa Gala Laureatów, podczas której wręczono nagrody starosty polickiego Andrzeja Bednarka.

Gala Laureatów

na zdjęciu: nagrody wręcza przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski

Uhonorowano uczniów z terenu powiatu polickiego za osiągnięcia w różnych dziedzinach m.in. za aktywność społeczną, osiągnięcia sportowe, kulturalne, naukowe.

Zamknięte ulice i zmiany w komunikacji miejskiej

Dnia 4 czerwca (niedziela) w godzinach od 9.15 do 11.30 w związku z organizacją biegu Policka Piętnastka zamknięte dla ruchu drogowego będą ulice: Piaskowa, Wyszyńskiego, Bankowa, Zamenhofa.

Autobus Komunikacji Miejskiej

na zdjęciu: autobus komunikacji miejskiej

Jak informują organizatorzy wydarzenia wyłączone z ruchu będą także Siedlice.

Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie [zdjęcie]

Dziś w Tanowie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana wspólnie przez radę sołecką oraz Szkołę Podstawową.

Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie

na zdjęciu: Sołecki Dzień Dziecka w Tanowie

W trakcie imprezy odbyły się liczne występy artystyczne w wykonaniu uczniów pobliskiej szkoły. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez harcerzy, zawodów sportowych, malowania twarzy.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.