reklama
ogłoszenie społeczne

Dachowanie w Jasienicy. Ranny kierowca odwieziony do szpitala

W polickiej Jasienicy, na wyjeździe w kierunku Trzebieży, dachował samochód. Jego kierowca został odwieziony do szpitala. W miejscu wypadku nadal występują utrudnienia - policja kieruje ruchem wahadłowo.

- 22-letni kierowca audi z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad samochodem, skosił przydrożne słupki, zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na dach - mówi mł.asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

W niedzielę w Trzebieży było co robić - odbyły się aż 3 równoległe imprezy [zdjęcia]

Trzy równoległe imprezy zapewniły moc atrakcji dla wszystkich, którzy odwiedzili w minioną niedzielę Trzebież. Odbywały się tam bowiem: V Bieg Neptuna, Czas na Eko Trzebież oraz Złote Piaski z Polskim Radiem Szczecin.

Tegoroczny Bieg Neptuna, w którym wzięło udział kilkaset osób, odbywał się pod hasłem "Neptun dla Ingi". Rywalizacja sportowa została tym razem połączona ze zbiórką pieniędzy na leczenie chorej na SMA Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

Zmarł Mariusz Kądziołka, były wiceprezes Grupy Azoty Police

Zmarł Mariusz Kądziołka - były wiceprezydent Szczecina, były przewodniczący Rady Nadzorczej oraz wiceprezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. Miał 47 lat.

Na zdjęciu: Mariusz Kądziołka pierwszy z prawej.

Mariusz Kądziołka był wiceprezydentem Szczecina w latach 2011-2016. Odpowiadał m.in. za zarządzanie infrastrukturą komunalną. W 2016 r. został prezesem Enea Oświetlenie w Szczecinie.

Pożar za polickim MOK-iem. Spłonęła altana

Dwa zastępy straży pożarnej brały udział w gaszeniu pożaru, do którego doszło w piątek około godz. 17:00 za Miejskim Ośrodkiem Kultury. Spłonęła stojąca między ul. Spokojną a torami kolejowymi altana.

Zanim pożar został ugaszony, słup dymu był widoczny ze sporej odległości. Oprócz niewielkiego baraku spalił się fragment poszycia pod drzewami oddzielającymi ul. Spokojną od torów kolejowych.

Policjanci z Mierzyna zatrzymali poszukiwaną kobietę. Ukrywała się w piwnicy

Poszukiwana listem gończym 38-latka została zatrzymana przez policjantów Komisariatu Policji w Mierzynie. Mieszkanka powiatu polickiego ukrywała się w piwnicy pod stertą starych ubrań i kartonów.

Do zatrzymania poszukiwanej doszło w minioną sobotę wieczorem. Poszukiwana za m.in. za prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu i pobicie kobieta przez blisko rok ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Przy ul. Wróblewskiego znaleziono zwłoki bezdomnego

W niedzielny poranek w lasku w pobliżu ulicy Wróblewskiego w Policach znaleziono zwłoki bezdomnego mężczyzny. Trwa wyjaśnianie przyczyn jego śmierci.

Ciało 48-latka ujawniono około godz. 8:00. Jak się dowiedzieliśmy, zwłoki znaleziono w miejscu, w którym bezdomni często przebywają, spożywając alkohol.

Na dniach autobusy Linii Samorządowej wrócą na ul. Polną w Trzebieży

Remont prowadzącej w kierunku plaży ulicy Polnej w Trzebieży jest już zakończony. W związku z tym już od najbliższego piątku na swoją zwykłą trasę powrócą autobusy Linii Samorządowej.

Zamknięcie ulicy Polnej w Trzebieży wymusiło zmiany w kursowaniu autobusów Linii Samorządowej, które do pętli w Małej Trzebieży dojeżdżały ul. Rybacką. Konieczne było też wyznaczenie dodatkowych przystanków.