Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Blisko 50 tysięcy złotych zebrano podczas sobotniego Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego dla #bohaterskaInga

Blisko 50 tysięcy złotych udało się uzbierać podczas sobotniego Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego, zorganizowano na rzecz 4-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej zmagającej się z chorobą SMA.

Udział w kiermaszu wzięły m.in. sołectwa z terenu gminy Police, Rada Osiedla nr 2 oraz harcerze, którzy przywieźli do Polic – Betlejemskie Światełko Pokoju.

Na uczestników Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego czekało mnóstwo rozmaitości. Dużym powodzeniem cieszyły się domowe wypieki, pierogi oraz bigos.

Święto Mikołaj zadbał, aby każdy nabył drewnianą bombkę z napisem #bohaterskaInga.

Kiermasz odbył się z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad sanitarnych w związku z panującymi obostrzeniami.

Link do challenge'u "Milion BOMBEK dla Ingusi: https://www.siepomaga.pl/milionbombekdlaingusi

Link do zbiórki głównej: https://www.siepomaga.pl/inga-sma

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.