reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zorganizowali dla Ingi kiermasz własnoręcznie wykonanych wyrobów w Radzie Osiedla nr 2 [zdjęcia]

W Radzie Osiedla nr 2 w Policach odbył się dzisiaj kiermasz własnoręcznie uszytych maskotek, z którego dochód zasili zbiórkę na rzecz 5-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej się z chorobą SMA.

Podczas kilkugodzinnego wydarzenia można było nabyć m.in. ozdoby wielkanocne oraz domowe wypieki.

Na 21 lutego organizatorki dzisiejszego wydarzenia planują kolejną akcję, z której dochód przeznaczony zostanie wsparcie maleńkiej Ingi.

– Zaplanowaliśmy Kulinarną Niedzielę dla Ingi, podczas której będziemy przygotowywać różnego rodzaju wypieki oraz placki. Będzie można również zakupić u nas zupę, krokiety oraz inne smakołyki – mówili Karolina Skweres, organizatorka wydarzenia.

Dzisiejszy kiermasz przygotowany został przez Radę Osiedla nr 2 w Policach oraz inicjatorki akcji „Police szyją dla Australii”.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.