Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

"Rezygnuję - Przekazuję" - nowy challenge na rzecz Ingusi!

Ruszył nowy challenge na rzecz chorej na SMA małej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina. Polega on na rezygnacji z czegoś, co często kupujemy i przelaniu równowartości (lub większej kwoty) na konto specjalnie utworzonej w tym celu skarbonki.

Pomysłodawcą nowego wyzwania jest redaktor naczelny Dziennika Polickiego Gracjan Broda.

– Zapraszam Was do kolejnej zabawy. Tym razem challenge "Rezygnuję - Przekazuję", polega na rezygnacji, z czegoś co często kupujemy, a nie jest nam to niezbędne do życia, wpłaceniu równowartości lub wyższej kwoty do skarbonki i nominowaniu 3-5 kolejnych osób – mówi Gracjan Broda.

Zrezygnować można choćby z kawy, czy słodyczy. Każda z nominowanych osób ma 48 godzin na wykonanie challenge'u.

Link do skarbonki wyzwania: https://www.siepomaga.pl/rezygnuje-przekazuje

To już kolejna tego typu akcja. Wcześniejszy challenge polegał na zawieszeniu na choince bombki z hashtagiem #bohaterskaInga. Aktualnie na terapię genową Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina zebrano ponad 1,8 miliona złotych. Celem jest zebranie znacznie wyższej kwoty, tj. prawie 10 milionów złotych.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.