Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kolejna skarbona z pieniędzmi dla #bohaterskaInga skradziona! Tym razem w Szczecinie

Kolejna skarbonka, do której zbierane były środki na leczenie 6-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, została skradziona. Tym razem skradziono skarbonkę ustawioną w jednym z lokali gastronomicznych w Szczecinie.

Skarbonka została skradziona tuż przed godziną 1.00 w nocy. Na nagraniu widać, jak zamaskowany mężczyzna zabiera skarbonę i opuszcza lokal.

O zdarzeniu zawiadomiona została szczecińska policja.

To już druga kradzież skarbony, do jakiej doszło w punktach handlowych. 8 stycznia w Galerii Hosso w Policach dwóch sprawców ukradło skarbonkę z pieniędzy. Dzięki szybkim działaniom podjętym przez funkcjonariuszy policji udało się zatrzymać sprawców.

Przypomnijmy, że Inga Niedźwiecka zmaga się z chorobą SMA. Na portalu siepomaga.pl prowadzona jest zbiórka na terapię genową. Potrzeba uzbierać około 9,5 milina złotych.

Link do zbiórki: https://siepomaga.pl/inga-sma

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tomasz Łój

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.