Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Walentynkowy Festyn Charytatywny dla 6-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej

W niedzielę, 14 lutego na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się festyn charytatywny pod hasłem „Najlepsze życzenia na Walentynki dla fajnych ludzi od fajnej dziewczynki”.

W jego trakcie można było zakupić rozmaite smakołyki oraz rękodzieło, a przy okazji wesprzeć zmagającą się z chorobą SMA, 6-miesięczną Ingę Niedźwiecką z Przęsocina.

Punktualnie o godzinie 13.23, czyli w godzinę narodzin maleńkiej mieszkanki Przęsocina w niebo poleciało blisko 200 baloników w kształcie serduszek, jako gest solidarności z #bohaterskaInga.

Link do zbiórki głównej: siepomaga.pl/inga-sma

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.