Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Pyszne dania i smakołyki, czyli Kulinarna Niedziela dla Ingusi

Już jutro w godzinach od 10 do 18 w Radzie Osiedla nr 2 w Policach odbędzie się „Kulinarna Niedziela dla Ingusi”.

– Serdecznie zapraszamy Państwa na kulinarne łakocie – zachęcają organizatorki wydarzenia. – Będą placki ziemniaczane, pierogi, krokiety, bigos, gołąbki, pyszna zupa oraz naleśniki i domowe wypieki – wymieniają.

Organizatorkami wydarzenia są uczestniczki akcji „Policzanie szyją dla Australii” oraz członkinie Rady Osiedla nr 2 w Policach.

To kolejna inicjatywa zorganizowana na rzecz kilkumiesięcznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej się z chorobą SMA. Całkowity dochód z wydarzenia zasili konto zbiórki #bohaterskaInga.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.