Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trwa Kulinarna Niedziela dla Ingusi w Radzie Osiedla nr 2 w Policach [zdjęcia]

Dziś do godziny 18.00 w Radzie Osiedla nr 2 trwać będzie „Kulinarna Niedziela dla Ingusi”, podczas której nabyć będzie można rozmaite potrawy oraz smakołyki, a także ozdoby wielkanocne.

– Mamy przygotowane placki ziemniaczane, pierogi, krokiety, bigos, gołąbki, pyszną zupę oraz naleśniki i domowe wypieki – mówi Karolina Skweres, jedna z organizatorek wydarzenia.

Dochód z „Kulinarnej Niedzieli dla Ingusi” w całości zasili konto zbiórki 6-miesięcznej mieszkanki Przęsocina, która zmaga się z chorobą SMA. Przypomnijmy, że od grudnia trwa zbiórka środków na terapię genową, dzięki której maleńka Inga, będzie miała szansę na normalne życie.

– Zapraszamy wszystkich policzan, każdy znajdzie u nas coś pysznego dla siebie – dodaje Karolina Skweres.

Organizatorkami dzisiejszego wydarzenia są uczestniczki akcji „Policzanie szyją dla Australii” oraz członkinie Rady Osiedla nr 2 w Policach.

Link do zbiórki głównej: www.siepomaga.pl/inga-sma

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.