Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ponad 72 tysiące złotych zebrano podczas ostatnich eventów na rzecz #bohaterskaInga

Ponad 72 tysiące złotych udało się zebrać podczas ostatnich wydarzeń charytatywnych organizowanych na rzecz 6-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej się z chorobą SMA.

Podczas kiermaszu na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach w ciągu dwóch dni udało się zebrać ponad 62 tysiące złotych. Podczas sobotniego śledzika, konto maleńkiej Ingi zasiliła kwota 27 545,34 zł. Dzień później z okazji Walentynek policzanie dorzucili kolejne 25 190,10 zł.

Podczas zbiórki do puszek, sprzedaży kwiatów oraz upominków uzbierało się 9 788,80 zł.

W minioną niedzielę w Radzie Osiedla nr 2 w Policach odbyła się „Kulinarna Niedziela dla Ingusi”, podczas której zebrano 9 798,87 zł.

Jak zapowiadają organizatorzy poszczególnych wydarzeń, to jeszcze nie koniec.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.