reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trzebieska kawiarnia organizuje kolejną akcję charytatywną na rzecz maleńkiej Ingi

W najbliższą sobotę Cafe pod Wieżą w Trzebieży zaprasza na słodkości oraz kiełbasę z grilla. Cały dochód zasili konto zbiórki Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej się z chorą SMA.

– Zapraszam do punktu przy promenadzie, w którym będzie można nabyć przepyszne gofry, gorącą rozgrzewającą czekoladę, herbatę, kawę oraz lody – zachęca Paweł Szymański, właściciel lokalu.

Do akcji włączył się również Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, dzięki któremu będzie można zjeść pyszną kiełbaskę z grilla.

Link do zbiórki głównej: https://www.siepomaga.pl/inga-sma

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.