reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Ponad 55 tysięcy zebrano na 2 weekendowych bazarkach dla Ingusi

W miniony weekend odbyły się dwa bazarki, z których zysk został przekazany na leczenie chorej na SMA Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina. Łącznie na ten moment zebrano ponad 2,8 miliona złotych. Niestety, zbiórka planowo kończy się jutro, a potrzeba jeszcze prawie 6,5 miliona złotych.

Na odbywającym się na placu przy sklepie Netto Ingusiowym Bazarku Wielkanocnym w Policach zebrano 29 616,69 zł - wśród jego organizatorów znalazły się sołectwa, polickie rady osiedla, stowarzyszenia, a także policzanie. Zakupić można było m.in. różnego rodzaju smakołyki i ozdoby świąteczne.

Na równolegle odbywającym się bazarku w Maszewie zebrano natomiast 26 308,82 zł. Tego rodzaju zbiórka zorganizowana została tam już po raz trzeci.

Wpłat dokonywać również można bezpośrednio na konto zbiórki za pomocą portalu siepomaga.pl/inga-sma.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.