reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 2 849 014 | Zgonów: 71 311 | Szczepienia: 15 144 771


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 127 943 | Zgonów: 2 669

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 718 | Zgonów: 96

Data aktualizacji: 14 maja 2021 roku, godzina: 10:50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


reklama
ogłoszenie społeczne

Drogowcy sukcesywnie łatają dziury w drogach

Powiat Policki począwszy od 3 marca, prowadzi cząstkowe remonty nawierzchni dróg powiatowych. W sumie wytypowanych zostało kilkanaście dróg powiatowych, które wymagają pilnych napraw uszkodzeń zwłaszcza po okresie zimowym.

W pierwszej kolejności remonty prowadzone były na odcinkach Szczecin — Siadło Górne, Alei Śliwkowej w Warzymicach, Dołuje — Stobno oraz Mierzyn — Stobno.

– Dotychczas remontowane były drogi na terenie gmin Dobra i Kołbaskowo – mówi Magdalena Sochanowska, naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach. – Następnie drogowcy przystąpili do łatania dziur w drogach powiatowych na terenie gminy Police – dodaje.

Powiat policki sukcesywnie prowadzi prace mające na celu łatanie dziur w drogach powiatowych. W ubiegłym tygodniu remontowana była nawierzchnia drogi na odcinku od Sławoszewa do Bartoszewa.

– Opracowany harmonogram prac uwzględnia obecny stan techniczny nawierzchni i może być modyfikowany w przypadku zaistnienia okoliczności, które nie mogły być wskazane na dzień jego opracowywania, takie jak zdarzenia losowe na drogach, wypadki, kolizje, powstanie pojedynczych głębokich ubytków zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego – podkreśla Sochanowska.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację