reklama

reklama
reklama

Utrudnienia dla pacjentów w polickim szpitalu z powodu trwającego remontu pomieszczeń

Od 1 lipca trwa remont pomieszczeń szpitalnych polickiej placówki. W związku z powyższym występują niedogodności spowodowane pracami budowlanymi oraz częściowa zmiana sposobu funkcjonowania Szpitala. Zamknięte zostało m.in. wejście główne do budynku.

Ograniczenia dotyczą pacjentów przyjmowanych w trybie nagłym, zwłaszcza transportowanych przez Zespoły Ratownictwa Medycznego, którzy są przewożeni do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie.

Dyrekcja szpitala apeluje, aby pacjenci z nagłym zachorowaniem, urazem zgłaszali się bezpośrednio do podmiotów leczniczych znajdujących się w Szczecinie.

Pacjenci do przyjęć planowych zgłaszają się do Punktu Przyjęć Planowych, który znajduje się po przeciwnej stronie Wejścia Głównego. Przyjęcia pacjentek ciężarnych i rodzących przeniesiono do pomieszczeń znajdujących się w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii – wejście C, I piętro, pokój nr 267. Poradnia Chirurgiczna z Polic została przeniesiona do pomieszczeń przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie. Pozostałe poradnie specjalistyczne realizują świadczenia w dotychczasowej lokalizacji – wejście C.

O wszystkich zmianach wynikających z prowadzonych prac modernizacyjnych oraz dróg transportu do klinik szpitalnych, informują tablice informacyjne oraz personel placówki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także