reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią
reklama
reklama | Tłumaczenia Przysięgłe | Siusta
reklama
ogłoszenie społeczne

Chcesz zaszczepić się przeciwko COVID-19? Możesz to zrobić w OSP Trzebież

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieży włączyła się w ogólnopolską akcję promowania szczepień przeciw COVID-19 – #SzczepimySię z OSP.

Szczepienia będą odbywały się w świetlicy przy ul. Kopernika 11 w każdy wtorek i piątek w godzinach od 9.00 do 11.00 oraz od 18.00 do 20.00. W czwartki w godzinach od 18.30 do 19.30 będą szczepione dzieci.

– Osobami wykonującymi szczepienia będą Ratownicy Medyczni z naszej jednostki, posiadający uprawnienia do kwalifikowania oraz przeprowadzania szczepień – podkreślają strażacy ochotnicy.

Co ważne, aby się zaszczepić nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji. Dla osób mających trudności z poruszaniem się, istnieje możliwość dojazdu oraz zaszczepienia w miejscu zamieszkania.

– Nasza jednostka organizuje ponadto dojazd Mobilnej Jednostki Szczepień w dowolne miejsce do grup zorganizowanych liczących co najmniej 5 osób – informują strażacy ochotnicy z Trzebieży.

Szczepienia będą wykonywane preparatem jednodawkowym Johnson&Johnson oraz preparatem dwudawkowym Pfizer. Po zaszczepieniu się pierwszą dawką preparatu Pfizer strażacy zapewniają szczepienie drugą dawką.

W przypadku jakichkolwiek pytań strażacy udostępnili specjalny numer telefonu: 792 798 998.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację