reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią
reklama
reklama | Tłumaczenia Przysięgłe | Siusta
reklama
ogłoszenie społeczne

Policja zatrzymała 3 kierowców - w tym dwoje pijanych!

Aż 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca seata, którego policcy policjanci zatrzymali w piątek w Trzebieży. Podczas minionego weekendu zatrzymano również dwóch innych kierowców - mężczyznę, który wcześniej stracił prawo jazdy oraz kobietę pod wpływem alkoholu.

Zatrzymany w Trzebieży 34-latek przykuł uwagę policjantów tym, że około godz. 19:00 poruszał się lewą stroną jezdni. Badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę po pijanemu stracił prawo jazdy.

Dzień później na ul. Piłsudskiego w Policach funkcjonariusze polickiej drogówki zatrzymali 41-letniego kierującego volkswagenem, ktory przekroczył prędkość o blisko 50 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna wcześniej stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów za jazdę po pijanemu.

Z kolei w niedzielę policjanci zatrzymali w Przecławiu 45-letnią kobietę, która citroenem poruszała się całą szerokością jezdni.

- Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującej okazało się, że ma ona blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, co skutkowało kolejnym zatrzymaniem prawa jazdy - mówi mł.asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Troje zatrzymanych kierowców stanie teraz przed sądem.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację