reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Ostatni festyn charytatywny dla Ingi na Jasnych Błoniach

W niedzielę na Jasnych Błoniach odbył się ostatni festyn charytatywny z Ingą – „Pożegnajmy lato i zakończmy zbiórkę”.

Do zakończenia prowadzonej od grudnia ubiegłego roku zbiórki na rzecz Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej z chorobą SMA pozostały już tylko trzy dni. Do zebrania pozostało jeszcze nieco ponad 360 tysięcy złotych.

Dla uczestników festynu przygotowano mnóstwo atrakcji. Na gości czekały wyjątkowe kulinarne specjały, przejażdżki amerykańskimi samochodami, w tym radiowozem policyjnym. Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce.

Słoneczna pogoda sprawiła, że szczecinianie chętnie wybrali się tego dnia na Jasne Błonia i tym samym wsparli zbiórkę na rzecz maleńkiej mieszkanki Przęsocina.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.