Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

4 nowe zachorowania na COVID-19 na terenie powiatu polickiego. Zmarła jedna osoba

Publikujemy najnowsze informacje dotyczące zakażeń wirusem COVID-19 w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało dziś informację o potwierdzonych 1 208 nowych przypadkach koronawirusa w naszym kraju. Zmarło 28 osób, z czego siedem wyłącznie z powodu COVID-19.

Najwięcej, bo 241 zakażeń odnotowano w województwie lubelskim, natomiast w województwie zachodniopomorskim 74.

W powiecie polickim odnotowano 4 nowe zachorowania. Jedna osoba zmarła. Objętych kwarantanną jest obecnie 211 osób. Minionej doby przeprowadzono 81 testów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.