Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

14 nowych przypadków COVID-19 w powiecie polickim. Ponad 2 tysiące w całym kraju

Publikujemy najnowsze informacje dotyczące zakażeń wirusem COVID-19 w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało dziś informację o potwierdzonych 2 118 nowych przypadkach koronawirusa w naszym kraju. Zmarło 49 osób, z czego 14 wyłącznie z powodu COVID-19.

Najwięcej, bo 493 zakażeń odnotowano w województwie lubelskim, natomiast w województwie zachodniopomorskim 132.

W powiecie polickim odnotowano 14 nowych zachorowań. Na szczęście nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Objętych kwarantanną jest obecnie 368 osób. Minionej doby przeprowadzono 131 testów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.