reklama
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Aktualności
  3. Burmistrz Polic otrzymał pamiątkowy medal od działkowców

Burmistrz Polic otrzymał pamiątkowy medal od działkowców

Burmistrz Polic Władysław Diakun przed rozpoczęciem wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach otrzymał z rąk przedstawicieli Okręgowego Polskiego Związku Działkowców medal okolicznościowy z okazji 40-lecia Polskiego Związku Działkowców.

Burmistrz Polic Władysław Diakun otrzymał z rąk przedstawicieli działkowców pamiątkowy medal

Podziękowania oraz pamiątkową statuetkę otrzymał również przewodniczący Rady Miejskiej w Policach – Andrzej Rogowski.

Okręgowy Polski Związek Działkowców reprezentowali prezes Tadeusz Jarzębak i przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej Eugeniusz Rabuski.

Polski Związek Działkowców jest ogólnopolskim stowarzyszeniem ogrodowym kontynuującym ponad 120-letnią tradycję ruchu działkowego w Polsce. Związek prowadzi 4 667 rodzinnych ogrodów działkowych, w których znajduje się 917 445 działek.

Działki w rodzinnych ogrodach działkowych użytkują w praktyce wszystkie grupy społeczne i zawodowe, ludzie w różnym wieku i o różnym statusie majątkowym. Polscy działkowcy to ludzie, którzy od wielu lat spędzają aktywnie czas na działkach w ROD, wykorzystując ją zarówno w sposób praktyczny, a więc pod uprawę zdrowych i tanich owoców i warzyw, jak i w celu atrakcyjnego i alternatywnego miejsca dla spędzania czasu w domu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także