reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem i kierowanych na kwarantannę na terenie powiatu polickiego

Rośnie liczba osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju. Minionej doby odnotowano 6 265 takich przypadków. Na terenie powiatu polickiego zakażenie potwierdzono u 30 osób.

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

Z każdym kolejnym dniem wzrasta również liczba osób przebywających na kwarantannie. Aktualnie na terenie naszego powiatu przebywa 758 osób.

W ciągu ostatnich dni rodzice uczniów Zespołu Szkół w Policach informowani są o kolejnych zachorowaniach wśród nauczycieli i tym samym kierowaniu uczniów, którzy mieli z nimi zajęcia na obowiązkową kwarantannę.

Dla uczniów przebywających na kwarantannie organizowane są zajęcia w trybie nauki zdalnej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.