reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Rośnie liczba zakażeń COVID-19 w kraju i w powiecie polickim

W dalszym ciągu rośnie liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Minionej doby odnotowano 9 387 przypadków. Zmarły 102 osoby, w tym 12 wyłącznie z powodu COVID-19.

Szpital przy ul. Arkońskiej 4 w Szczecinie

Podobnie jak wczoraj, najwięcej przypadków zakażenia odnotowano w województwach mazowieckim i lubelskim. W województwie zachodniopomorskim odnotowano minionej doby 464 zakażenia.

W powiecie polickim liczba osób z potwierdzonych wynikiem na COVID-19 wyniosła 37. Niestety odnotowano również jeden przypadek śmiertelny. 1 118 osób z terenu naszego powiatu przebywa na kwarantannie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.