reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W dalszym ciągu można się zaszczepić przeciwko COVID-19 u strażaków z Trzebieży

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży mimo zakończenia ogólnopolskiej akcji #SzczepimySię z OSP, nie zamykają stacjonarnego punktu szczepień, który znajduje się w remizie.

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży

Osoby powyżej 18 roku życia mogą szczepić się w każdy czwartek w godzinach od 16.00 do 20.00, natomiast dzieci między 12 a 18 rokiem życia w każdy czwartek w godzinach od 18.30 do 19.30.

Zaszczepić można się jednym z dwóch dostępnych preparatów firmy Pfizer oraz Johnson & Johnson.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.