reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rekord zachorowań w kraju. W powiecie polickim przybywa zakażonych

Ponad 18,5 tysiąca zakażeń potwierdziło dziś Ministerstwo Zdrowia. To rekord zakażeń podczas czwartej fali pandemii. Minionej doby zmarło 269 osób, z czego 76 wyłącznie z powodu COVID-19.

Karetka pogotowia na ul. Wyszyńskiego w Policach

W województwie mazowieckim liczba zachorowań sięgnęła blisko 4 tysięcy, natomiast w województwie zachodniopomorskim potwierdzono blisko tysiąc nowych zakażeń. Minionej doby na terenie naszego województwa zmarło 14 osób, z czego 4 wyłącznie z powodu koronawirusa.

W powiecie polickim potwierdzono 81 nowych zakażeń i dwa przypadki śmiertelne. Obie osoby miały choroby współistniejące.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego zajętych jest 481 łóżek przez pacjentów covidowych. Na 65 respiratorów, jakimi dysponują zachodniopomorskie placówki, zajętych jest obecnie 36.

Aktualnie na kwarantannie przebywają 1 092 osoby.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.