Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Po weekendzie rozpocznie się przebudowa ul. Modrej i Koralowej w Bezrzeczu

Od wtorku 16 listopada rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Modrej i Koralowej w Bezrzeczu. Wraz z rozpoczęciem robót, mieszkańcy muszą liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu.

Rozpoczyna się przebudowa ul. Modrej i Koralowej w Bezrzeczu

– Pierwszy etap robót obejmie odcinek ul. Modrej od ronda przy ul. Szerokiej do ul. Wroniej. Zamknięty dla ruchu samochodowego zostanie odcinek pomiędzy ul. Żyzną a Sikorki. Zachowany zostanie przejazd dla komunikacji miejskiej – informuje Urząd Miasta w Szczecinie.

Zmiany zaczną obowiązywać od godziny 10.00 we wtorek.

Dodatkowo na ul. Koralowej na odcinku pomiędzy ul. Zaściankową a Nowowiejską zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy, z wyłączeniem komunikacji miejskiej.

Celem wymienionych zmian jest przekierowanie ruchu samochodowego z Dobrej, tak aby kierowcy jadący do centrum Szczecina, korzystali z objazdu przez przebudowany Węzeł Głębokie.

Jak zaznacza Urząd Miasta w Szczecinie, kwestie związane z dojazdami do posesji w trakcie realizacji robót budowlanych, będzie można ustalać indywidualnie z wykonawcą.

Inwestycja obejmuje poszerzenie i wykonanie nowej konstrukcji jezdni, przebudowę skrzyżowań z drogami publicznymi, przebudowę zatok autobusowych oraz przebudowę i budowę chodników.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.