reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rekord zakażeń i zgonów czwartej fali pandemii! W powiecie polickim ponad 100 zakażeń

Blisko 25 tysięcy nowych zakażeń COVID-19 na terenie kraju potwierdziło dziś Ministerstwo Zdrowia. Minionej doby zmarły 463 osoby, z czego aż 124 wyłącznie z powodu koronawirusa. Wykonano blisko 97 tysięcy testów.

Karetka Pogotowia

W dalszym ciągu dominującym województwem pod względem liczby zakażeń jest województwo mazowieckie. Tylko minionej doby potwierdzono 5 084 przypadki.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń wyniosła 1 238. Zmarło 13 osób, z czego 12 z chorobami współistniejącymi a jedna osoba wyłącznie z powodu COVID-19.

Liczba zakażeń w powiecie polickim, którą odnotowano minionej doby, wynosi 114. Na szczęście nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

1 350 osób na terenie powiatu polickiego objętych jest kwarantanną.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.