reklama
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Aktualności
  3. Trwa przebudowa ul. Modrej i Koralowej, Drogowcy apelują o przestrzeganie znaków

Trwa przebudowa ul. Modrej i Koralowej, Drogowcy apelują o przestrzeganie znaków

Trwa przebudowa ulicy Modrej i Koralowej w Bezrzeczu. Aktualnie prowadzone są prace polegające na usunięciu wierzchniej warstwy nawierzchni oraz podłoża z betonowych płyt, oraz przygotowanie pod budowę instalacji deszczowej, sanitarnej oraz gazowej.

Prace prowadzone są również w soboty.

Pierwszy etap robót obejmie odcinek ul. Modrej od ronda przy ul. Szerokiej do ul. Wroniej. Zamknięty dla ruchu samochodowego został odcinek pomiędzy ul. Żyzną a Sikorki. Zachowany został natomiast przejazd dla komunikacji miejskiej.

Drogowcy apelują do kierowców o stosowanie się do przestrzegani znaków, bowiem jadące pod zakaz pojazdy blokują autobusy komunikacji miejskiej i paraliżują prace sprzętu budowlanego.

Dodatkowo na ul. Koralowej na odcinku pomiędzy ul. Zaściankową a Nowowiejską wprowadzono ruch jednokierunkowy (poza komunikacją miejską – przyp. red.). Celem zmian jest przekierowanie ruchu samochodowego z Dobrej, tak aby kierowcy jadący do centrum Szczecina, korzystali z objazdu przez węzeł Głębokie.

Inwestycja kosztować będzie blisko 24 miliony złotych. Inwestycja powinna być zrealizowana w terminie do 24 miesięcy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Kierowcy za nic maja znak zakaz wjazdu i nakaz skrętu w lewo. Pchają się na jednokierunkowej pod prąd i jadą na czołówkę zmuszając kierowców jadących prawidłowo do ucieczki. Chyba tylko kontrole policji mandaty i punkty karne otrzeźwią piratów drogowych

This comment was minimized by the moderator on the site

Apel drogowców nic nie pomoże. Kontrole policji mandaty i punkty karne to rozwiązanie . Kierowcy nagminnie łamią przepisy a zakaz wjazdu maja za nic, o agresji już nie wspomnę .

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także