Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ponad 1000 zakażeń w województwie i ponad 100 na terenie powiatu polickiego

Blisko 20 tysięcy nowych zakażeń i prawie 400 zgonów minionej doby, to najnowsze dane dotyczące liczby zakażeń i zgonów na terenie Polski.

Karetka Pogotowia na ul. Szafera w Szczecinie

Na terenie województwa zachodniopomorskiego potwierdzono ponad 1 000 przypadków zakażenia COVID-19, a także 19 zgonów. Wszystkie dotyczyły osób z chorobami współistniejącymi.

Na terenie powiatu polickiego liczba potwierdzonych zakażeń minionej doby wyniosła 110. Zmarła jedna osoba z chorobami współistniejącymi.

Aktualnie na terenie powiatu polickiego objętych kwarantanną jest 1 366 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.