reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Minionej doby potwierdzono 115 zakażeń COVID-19 w powiecie polickim

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 115 nowych zakażeń COVID-19. Zmarła 1 osoba, która miała choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywają aktualnie 2 442 osoby.

Szpital Wojewódzki w Szczecinie

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby wyniosła nieco ponad 1,4 tysiąca. Odnotowano 15 zgonów, z czego 4 wyłącznie z powodu COVID-19.

W województwie zachodniopomorskim przygotowane są aktualnie 1 115 łóżka dla pacjentów covidowych. 782 z nich są już zajęte. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 85. Obecnie z ich pomocy korzysta 65 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono ponad 26 tysięcy zakażeń. Tylko minionej doby zmarło w Polsce 378 pacjentów, z czego 96 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.