reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ponad 13 tysięcy zakażeń w Polsce. Ile w powiecie polickim?

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 62 nowe zakażenia COVID-19. Na szczęście nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Na kwarantannie przebywają aktualnie 2 094 osoby.

Punkt wymazowy w Policach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby wyniosła dokładnie 851. Odnotowano 1 zgon, a pacjent zmarł wyłącznie z powodu COVID-19.

W województwie zachodniopomorskim przygotowanych jest aktualnie 1 120 łóżek dla pacjentów covidowych. 790 z nich jest już zajętych. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 90. Obecnie z ich pomocy korzysta 61 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono ponad 13 tysięcy zakażeń. Minionej doby zmarło w Polsce 18 pacjentów, z czego 5 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.