Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Strażacy ćwiczyli na terenie trzebieskiej bazy paliw

Pożar cysterny drogowej wraz z wyciekiem paliwa – na takim scenariuszu oparte zostały ćwiczenia, które odbyły się we wtorek (18 czerwca) na terenie Bazy Paliw nr 7 w Trzebieży.

Celem ćwiczeń było przetestowanie zewnętrznego i wewnętrznego planu operacyjno-ratowniczego w zakresie likwidacji zagrożeń, których skutki zdarzeń wykraczały poza terenu zakładu dużego ryzyka.

W manewrach wzięli udział pracownicy PERN S.A., pracownicy ochrony NAFTOR oraz zastępy straży pożarnej z okolicznych jednostek: JRG Police, OSP Nowe Warpno i OSP Police.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Komenda Powiatowa PSP w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.