reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ponad 5 litrów krwi zebrano podczas poboru pod Grupą Azoty Police

W środę, 19 czerwca po raz kolejny przy biurowcu głównym Grupy Azoty Police ustawiony był krwiobus, w którym można było oddać krew.

– Chęć oddania krwi zadeklarowało 19 osób, natomiast oddało 12 ją krwiodawców – mówi Beata Sapieja, wiceprezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP Klubu HDK w Policach.

W sumie udało się zebrać 5,4 litra krwi ratującej ludzkie życie.

Kolejny pobór krwi odbędzie się podczas wrześniowego Pikniku Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się na deptaku przy ul. Zamenhofa.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.