reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Od 1 marca zniesiona większość obostrzeń pandemicznych

Od 1 marca zniesiona zostanie większość obostrzeń pandemicznych w Polsce, te o charakterze gospodarczym. W dalszym ciągu pozostaje m.in. obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni zamkniętej.

Adam Niedzielski

- Przestaną obowiązywać m.in. wszystkie limity osób – w tym w sklepach, restauracjach, miejscach kultury, transporcie, a także podczas spotkań i imprez. Ponownie zostaną otwarte dyskoteki, kluby i inne miejsca udostępnione do tańczenia - informuje rząd.

Wśród obowiązujących nadal obostrzeń są: obowiązkowe zakrywanie nosa i ust za pomocą maseczki w przestrzeniach zamkniętych, obowiązkowa izolacja w przypadku zakażenia COVID-19 oraz kwarantanna dla współdomownika osoby zakażonej COVID-19.

W środę ministerstwo zdrowia odnotowało w Polsce blisko 20,5 tysiąca zakażeń koronawirusem.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Adam Guz/KPRM

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.