Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dwa pożary w ciągu jednej nocy na ulicy Zamenhofa

Pełne ręce roboty mieli minionej nocy policcy strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Dwukrotnie w ciągu dwóch godzin paliło się w blokach przy ul. Zamenhofa.

Najpierw około godz. 1:20 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze pomieszczenia zsypu w wieżowcu. Mniej więcej dwie godziny później paliły się meble na półpiętrze klatki w jednym z sąsiednich bloków. W obu przypadkach na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej (w tym wóz z drabiną), a także policję. Obyło się bez ewakuacji mieszkańców.

Policjanci badają teraz przyczyny obu zdarzeń.

Na zdjęciu: Pożar zsypu w budynku przy ul. Zamenhofa

Na zdjęciu: Pożar zsypu w budynku przy ul. Zamenhofa

Na zdjęciu: Pożar mebli na klatce schodowej w budynku przy ul. Zamenhofa

Na zdjęciu: Pożar mebli na klatce schodowej w budynku przy ul. Zamenhofa

Autor: Jakub Siusta, Foto: Jakub Siusta

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.