Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W niedzielę zmiany w kursowaniu linii autobusowych 103, 106 i 107

Mieszkańcy Polic muszą się liczyć w niedzielę z kilkoma niedogodnościami związanymi z organizacją 5. Sanprobi Maratonu Szczecińskiego.

Wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 103, 106 i 107. Utrudnienia i wstrzymania ruchu wystąpią na ulicach, po których kursują autobusy komunikacji miejskiej, tj. Piaskowej i Wyszyńskiego, a także na drodze Police — Siedlice.

Linia 103: od godziny 7.30 do odwołania w obu kierunkach kursować będzie z pominięciem ul. Grzybowej, Piaskowej i Wyszyńskiego. W trakcie biegu nie będą obsługiwane przystanki: „Police Grzybowa”, „Police Piaskowa”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego” w obu kierunkach oraz „Police PCK” w kierunku jeziora Głębokie.

Linia 106: nie zostanie wykonany kurs o godzinie 8.08 z przystanku „Police Rynek” i o godzinie 8.55 z przystanku „Głębokie”. Kurs o godzinie 9.27 z przystanku „Police Rynek” wykonany będzie w uzgodnieniu z Centralą Ruchu ZDiTM.

Linia 107: kursować będzie na trasie Plac Rodła — Police Klub Nauczyciela i Police PCK — Plac Rodła.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.