Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gmina Police pomoże gminie Mieszkowice

Radni gminy Police zagłosowali za udzieleniem pomocy finansowej gminie Mieszkowice w kwocie 30 tysięcy złotych, na pokrycie kosztów związanych z odbudową spalonych mieszkań komunalnych.

W uzasadnieniu uchwały czytamy, że burmistrz Polic przeniesie w ramach swoich uprawnień środki z rezerwy inwestycyjnej w wysokości 30 tysięcy złotych na pomoc finansową w formie dotacji celowej.

31 października ubiegłego roku doszło do pożaru budynku komunalnego w Mieszkowicach, w wyniku tego zdarzenia zniszczeniu uległa kamienica, w której mieszkało osiem rodzin. Łącznie poszkodowane zostały 23 osoby.

– Pomoc jest wyrazem solidarności gminy Police z poszkodowanymi mieszkańcami gminy Mieszkowice – czytamy w uzasadnieniu do uchwały.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.