Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Tłumy podczas gminnego Dnia Dziecka w Policach [zdjęcia]

Dziś na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbył się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Policach.

Tłumy podczas gminnego Dnia Dziecka w Policach

Burmistrz Polic Władysław Diakun przygotował dla najmłodszych uczestników niespodziankę w postaci okularów przeciwsłonecznych, lizaków oraz festiwal kolorów.

Najbardziej kolorowy dzień dziecka w Policach zgromadził tłumy uczestników, którzy wykorzystując słoneczną pogodę, odwiedzili polanę za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach.

Moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawiła, że radości nie było końca. Dzieci mogły bezpłatnie korzystać z dmuchanych zamków, przejażdżek motocyklami, przejażdżki na kucyku, malowaniu buzi czy animacji.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.