reklama
reklama

Najzdolniejsi uczniowie z gminy Police nagrodzeni [zdjęcia]

W poniedziałek, 20 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyła Gala, podczas której wręczono nagrody dla najzdolniejszych uczniów ze szkół gminnych oraz ich nauczycielom prowadzącym.

Najzdolniejsi uczniowie z gminy Police nagrodzeni

Wydarzenie dotychczas odbywało się w Klubie Nauczyciela. Pod koniec roku szkolnego władze gminy Police nagradzają uczniów za wybitne osiągnięcia w konkursach organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

– Chcemy Was nagrodzić za ciężką pracę – powiedział Witold Stefański, naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Policach. – Należycie do tych uczniów, którzy chcą wiedzieć więcej – dodał Stefański.

Nagrody na scenie polickiego MOK-u wręczali m.in.: burmistrz Polic Władysław Diakun, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski, członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, oraz radni Rady Miejskiej w Policach – Ewa Ignaczak, Władysław Kosiorkiewicz oraz Stanisław Łabuz.

Na zakończenie burmistrz Polic Władysław Diakun podziękował uczniom i pedagogom za ich zaangażowanie oraz życzył bezpiecznych i miłych wakacji.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Gratuluję najzdolniejszym uczniom Gminy Police. Znakomicie, że z tytułu, imienia i nazwiska zostali wymienieni dostojni goście. Szkoda, że nie wymieniono w tym przypadku najważniejszych - najzdolniejszych uczniów...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także