reklama

reklama
reklama

Urządzenie na drobne elektroodpady zdewastowane!

Nieznani sprawcy dokonali dewastacji urządzenia do gromadzenia drobnych elektroodpadów znajdującego się przed wejściem na targowisko w Policach przy ulicy Bankowej.

Urządzenie na drobne elektroodpady

na zdjęciu: Osiedla w Przecławiu

– W ciągu ostatnich dwóch tygodni dokonano kradzieży pięciu kaset (pojemniki znajdujące się wewnątrz MPE), do których można wrzucać drobną elektronikę, baterie, żarówki – informuje Urząd Miejski w Policach.

Urządzenie zostało zamknięte do momentu zakupu nowych kaset. Gmina Police apeluje o niepozostawianie odpadów obok urządzenia w reklamówkach, bądź luzem, gdyż jest to odpad niebezpieczny, który jest szkodliwy dla zdrowia i życia człowieka oraz dla środowiska naturalnego.

Dostępne punkty Mobilnego Punktu Elektroodpadów znajdują się przy ul. Bankowej 18, ul. Przyjaźni, ul. Grunwaldzkiej. Elektroodpady można również oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Tanowskiej 8.

– Zwracamy się z apelem do mieszkańców, żeby w przypadku jakichkolwiek informacji dotyczących dewastacji poinformowali Straż Miejską, dzwoniąc na numer telefonu: (91) 317 62 72 lub na Policję na numer 997 – apeluje Urząd Miejski w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także