reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

„Święto Dyni” zawitało do Wołczkowa

W niedzielę na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Wołczkowie odbył się festyn rodzinny „Święto Dyni” organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wołczkowie.

Festyn Rodzinny w Wołczkowie

na zdjęciu: Najmłodsi uczestnicy wykonywali domki dla owadów

W trakcie festynu odbyły się warsztaty „Robimy domki dla owadów” realizowane w ramach Programu Społecznik.

Na uczestników festynu czekała m.in. strefa gastronomiczna, w której królowała zupa dyniowa, a także gofry z bitą śmietaną i owocami. Dla najmłodszych przygotowano dmuchany plac zabaw, gry i zabawy oraz zwiedzanie wozu strażackiego.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.