reklama

reklama
reklama

Dzień otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej [zdjęcia]

Dziś strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej zorganizowali festyn z okazji dnia otwartego.

Dzień Otwarty OSP Dobra

na zdjęciu: Dzień Otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej

Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach, a także pokonać na czas specjalnie przygotowany na tę okazję tor przeszkód. Dużym powodzeniem cieszył się również dmuchany zamek.

Dzień otwarty to również doskonała okazja do tego, aby zwiedzić remizę strażacką, zasiąść za kierownicą jednego z wozów strażackich, a także porozmawiać ze strażakami o ich codziennych obowiązkach.

Na odwiedzających czekał również poczęstunek przygotowany przez strażaków. Strażaków-ochotników można odwiedzić jeszcze do godziny 16.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.