Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wystartowała kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra

Wystartowała kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Podobnie jak w latach ubiegłych na ten cel przeznaczono milion złotych, z czego 940 tysięcy na projekty o charakterze inwestycyjnym.

Urząd Gminy Dobra

na zdjęciu: Urząd Gminy Dobra

Pozostałe 60 tysięcy złotych postanowiono zagospodarować na realizację projektów o charakterze nieinwestycyjnym.

Mieszkańcy gminy Dobra mogą składać wnioski do 12 grudnia do godziny 15.00 – osobiście w Urzędzie Gminy lub elektronicznie poprzez wypełnienie formularza elektronicznego na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego.

Złożone przez mieszkańców wnioski zostaną zweryfikowanie do 13 stycznia 2023 roku. Głosowanie zaplanowano w terminie od 30 stycznia do 13 lutego do godziny 15.00.

Lista rekomendowanych do realizacji projektów zostanie opublikowana do dnia 20 lutego 2023 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej dedykowanej budżetowi obywatelskiemu www.dobraszczecinska.budzet-obywatelski.org.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.