reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rozpoczęto bezpłatne testy sprawności ruchowej i poznawczej dla mieszkańców Powiatu Polickiego

We wtorek, 27 września w Starostwie Powiatowym w Policach mieszkańcy powiatu polickiego mieli okazję wykonać bezpłatne testy sprawności ruchowej i poznawczej "Alzheimer – rozumiem – wspieram".

Bezpłatne testy

na zdjęciu: Pierwsze badania przeprowadzono w Starostwie Powiatowym w Policach

Wszystko to w ramach rozpoczynających się obchodów Dni Zdrowia na terenie powiatu polickiego.

Kampania informacyjno-edukacyjna "Alzheimer–rozumiem–wspieram" ma na celu zwiększenie wiedzy na temat choroby Alzheimera i innych chorób otępiennych oraz potrzeb osób chorych i ich opiekunów rodzinnych.

W tym celu Powiat Policki zaprasza osoby chętne powyżej 60 roku życia na bezpłatne wykonanie testów sprawności ruchowej i poznawczej.

W Powiecie Polickim zaplanowano jeszcze trzy akcje wykonania testów sprawności ruchowej i poznawczej. 29 września w Nowym Warpnie, 3 października w Dobrej oraz 6 października w Kołbaskowie.

Osoby zainteresowane muszą uprzednio dokonać rejestracji telefonicznej w Wydziale Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach pod numerem telefonu: (91) 432 81 56.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.