reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Osoby powyżej 65 roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie

Gmina Dobra zaprasza osoby powyżej 65 roku życia z terenu gminy do skorzystania z oferty szczepień ochronnych przeciwko grypie.

Darmowe szczepienia w Gminie Dobra

Szczepienia dla mieszkańców gminy Dobra są bezpłatne, finansowane z budżetu Gminy Dobra w ramach realizacji Gminnego Programu Zdrowotnego na 2022 rok.

Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się w niepublicznych placówkach medycznych działających na terenie gminy Dobra:

Przychodnia Medycyny Rodzinnej GÓRNA w Bezrzeczu, ul. Górna 18b, telefon: (91) 818 20 10,

NZOZ Centrum Medyczne AGMED w Mierzynie, ul. Grafitowa 4, telefon (91) 483 38 08,

NZOZ Centrum Medyczne AGMED filia w Dobrej, ul. Graniczna 24a, telefon (91) 311 33 01.

Mieszkańcy gminy niezadeklarowani w wyżej wymienionych placówkach mogą być zaszczepieni po okazaniu zaświadczenia od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia. Ważność zaświadczenia to tylko 24 godziny i tylko w tym czasie pacjent może być poddany szczepieniu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.