reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Nieznani sprawcy zniszczyli wiatę przystankową w Mierzynie

Urząd Gminy Dobra po raz kolejny apeluje do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu sprawców aktów wandalizmów, jakich tym razem dokonano na terenie Mierzyna.

Kolejne akty wandalizmu

na zdjęciu: Zniszczona wiata przystankowa w Mierzynie

– Tym razem nieznani dotąd sprawcy dokonali pomalowania sprayem wiaty przystankowej w Mierzynie – mówi Małgorzata Chmielewska, kierownik Wydziału ds. Obywatelskich Urzędu Gminy Dobra.

Jeżeli ktoś z Państwa widział sprawcę niszczenia mienia publicznego, proszony jest o zawiadomienie Straży Gminnej pod numerem telefonu 501 701 076, lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Autor: Gracjan Broda, Foto: Urząd Gminy Dobra

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.