Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat Policki zaprasza na obchody Dnia Zdrowia Psychicznego

Powiat Policki wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach zaprasza mieszkańców na obchody Dnia Zdrowia Psychicznego w Policach.

Powiat Policki zaprasza na obchody Dnia Zdrowia Psychicznego

na zdjęciu: Grafika obchodów Dnia Zdrowia Pychicznego w Policach

W trakcie wydarzenia odbędzie się premiera filmu dokumentalnego pt. "Świat widziany oczami choroby... o ludziach z Marzeniami", premiera filmu animacyjnego pt. "Zdrowe myślenie Harmonijki – część 2", prezentacja na temat "Dlaczego ja? Czyli stygmatyzacja osób z zaburzeniami psychicznymi".

Projekt jest finansowany ze środków Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz z budżetu Powiatu Polickiego na 2022 rok.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 27 października o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach przy ul. Korczaka 7.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.