Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Koń wpadł do rowu i nie był w stanie się z niego wydostać! Pomogli mu strażacy

Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Dobrej oraz Tanowie uratowali dziś konia, który utknął w rowie i nie był w stanie o własnych siłach się z niego wydostać.

Koń w rowie

na zdjęciu: Koń wpadł do rowu i nie był w stanie się z niego wydostać

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 14.00 w miejscowości Łęgi w gminie Dobra. Uwięzionego w rowie konia zauważyła przechodząca obok kobieta. Natychmaist zawiadomiła służby.

Strażacy zmuszeni byli wykopać błoto, w którym znajdowało się zwierzę, a następnie przy pomocy liny i samochodu strażackiego pomóc mu się wydostać. Na szczęście cała akcja zakończyła się powodzeniem i konia udało się uratować.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrej

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.