Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat Policki podpisał list intencyjny z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Ludowym

W środę w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach podpisany został list intencyjny dotyczący współpracy samorządu powiatowego z organizacją pozarządową – Zachodniopomorskim Uniwersytetem Ludowym w Mierzynie.

Podpisanie Listu Intencyjnego

na zdjęciu: Moment podpisania listu intencyjnego przez Angelikę Felską, prezes Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego w Mierzynie oraz starostę polickiego Andrzeja Bednarka i wicestarostę Joannę Napiwodzką

Obie strony wyrażają wolę współpracy w zakresie podejmowania inicjatyw na rzecz mieszkańców Powiatu Polickiego w sferze szeroko rozumianej aktywności społecznej, edukacyjnej i kulturalnej.

Obie strony mają dążyć do rozwijania działalności oświatowej i kulturalnej związanej ze sztuką ludową i rękodzielnictwem, a także rozwój szeroko rozumianego społeczeństwa obywatelskiego.

Powiat Policki zobowiązał się m.in. do upowszechniania informacji na temat działalności Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego w Mierzynie, obejmowania patronatem realizowanych przez Uniwersytet projektów, a także prowadzenia akcji promujących możliwość dokonania przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych odpisu 1,5% podatku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.