Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Nocny pożar rozdzielnicy elektrycznej

Dziś w nocy około godziny 1.20 przy ulicy Marcepanowej w Mierzynie doszło do pożaru rozdzielnicy elektrycznej.

Nocny pożar rozdzielnicy elektrycznej

na zdjęciu: Straż Pożarna na miejscu zdarzenia

– Rozdzielnica uległa całkowitemu spaleniu a przylegający do niej budynek gospodarczy lekkiemu nadpaleniu – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie, która została zadysponowana do gaszenia pożaru.

Do akcji gaśniczej zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie oraz Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. Na miejsce zdarzenia wysłano również pogotowie energetyczne.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Autor: Gracjan Broda, Foto: OSP Wołczkowo

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.