reklama

reklama
reklama

Inwestycja Grupy Hosso idzie naprzód [zdjęcia]

W Brojcach pod Gryficami powstaje pierwszy w północnej Polsce park rozrywki. Prace budowlane na terenie Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland idą zgodnie z harmonogramem. Inwestycja Grupy Hosso posuwa się do przodu w zadowalającym tempie.

Inwestycja Grupy Hosso

na zdjęciu: Trwa budowa Tematycznego Parku Rozrywki Grupy Hosso

Oczekiwanie w regionie

Do oddalonych o 120 kilometrów od Polic Brojec, w których pobliżu powstaje Hossoland, dzięki drodze ekspresowej S6 można dojechać w niecałe 1,5 godziny. To zdecydowanie mniejszy dystans niż ten, który trzeba pokonać, żeby dotrzeć do innych parków rozrywki w naszym kraju.

– Mieszkańcy tej części Polski zawsze musieli odbyć daleką podróż, żeby móc bawić się w parkach rozrywki – mówi Karen Hovsepyan, wiceprezes Grupy Hosso. – Teraz będą mieli okazję do tego, żeby aktywnie spędzić weekend bez potrzeby wyruszania w kilkudniowe podróże po kraju – dodaje.

Weekend pełen emocji

Rollercoastery, karuzele, baśniowe krainy tematyczne, pokazy magii – w Hossoland każdy, niezależnie od wieku, znajdzie rozrywkę dla siebie. W Tematycznym Parku Rozrywki Hossoland planowanych jest ponad 50 zapierających dech w piersiach atrakcji. Na terenie parku inwestor przygotowuje 6 000 miejsc parkingowych dla turystów z Polski, Niemiec, Skandynawii, a nawet z dalszych krajów europejskich. Cały projekt powstaje we współpracy z renomowanymi firmami projektowymi mającymi i ogromne doświadczenie. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2024 roku.

–Z powodzeniem realizujemy założone cele i harmonogram prac. Wcześniej określony termin otwarcia pozostaje bez zmian – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso.

Prace na budowie trwają

Działania na placu budowy o powierzchni czterdziestu hektarów prowadzone są z dużym rozmachem. Obecnie na terenie inwestycji trwają prace związane z fundamentowaniem, niwelacją i stabilizacją gruntu oraz kształtowaniem zbiorników wodnych. Wykonywane są płyty fundamentowe oraz konstrukcje stalowe pod skały, które będą charakterystyczne dla aranżacji parku.

– Prace na terenie, na którym powstaje Tematyczny Park Rozrywki Hossoland, przebiegają zgodnie z zaplanowanym harmonogramem – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso. – Jesteśmy zadowoleni z tego, w jakim tempie idziemy do przodu. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale muszę przyznać, że z optymizmem patrzymy w przyszłość – dodaje.Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Inwestora

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.