Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Znalazła dokumenty i pieniądze! Oddała je właścicielowi, a w nagrodę otrzymała medal

Mieszkanka Polic Marzena Muchowska otrzymała z rąk starosty polickiego pamiątkowy medal za postawę godną naśladowania.

Postawa Godna Naśladowania

na zdjęciu: starosta policki Andrzej Bednarek wręcza medal pani Marzenie Muchowskiej

7 października kobieta znalazła na ulicy Bankowej w Policach teczkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 9 000 złotych. Dzięki znajdującym się w teczce dokumentom skontaktowała się z właścicielem i oddała zarówno dokumenty, jak i pieniądze.

– Każdy, kto wykazuje się obywatelską postawą, w wyniku której zostaje uratowane życie, zdrowie lub mienie innego człowieka, zasługuje na szczególne uznanie społeczeństwa. Pani Marzena z pewnością zalicza się do grona takich osób – podkreślił starosta policki Andrzej Bednarek.

O uhonorowanie pani Marzeny zwrócił się insp. Mariusz Bajor, komendant Komendy Powiatowej Policji w Policach.

To kolejna w tym roku nagroda przyzna w ramach inicjatywy „Postawa godna naśladowania”.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.